BAŞVURU

Başvurular, web sayfası üzerinden yapılacaktır. Başvuru yapmak için, öncelikle Web sayfasındaki “Başvuru Formu”nun doldurulması gerekmektedir. Ardından, kayıt ücretinin tamamının aşağıda belirlen hesaba yatırılması ve dekontunun da “metiodays@gmail.com” adresine gönderilmesi durumunda; kaydınız kesinleşmiş olacaktır.

Son başvuru tarihinden sonra yapılan iptallerde para iadesi yapılmaz. Başvurular alındıktan sonra, rezervasyonlar, semineri düzenleyen tarafından otele yaptırılacaktır.

Konaklama ücretinin ödemesi, seminer sırasında, seminer katılımcısının kendisi tarafından otele yapılacaktır.


Kayıt ücreti: 1500 TL

Başvuru için Son Tarih: 18 Ocak 2024

Kayıt işleminin kesinleşebilmesi için, kayıt ücretinin tamamının aşağıdaki hesaba başvuru tarihinde yatırılmalıdır.

Eğitimler paralel oturumlar şeklinde gerçekleştirileceği için, ihtiyacınıza en uygun eğitimlerden bir tanesini seçmenizi öneriyoruz. Kayıt işleminin kesinleşebilmesi için, kayıt ücretinin tamamının aşağıdaki hesaba başvuru tarihinde yatırılması ve açıklama kısmına seminere katılacak kişi veya kişilerin adlarının yazılması gerekmektedir.

Not: Seminere katılmak isteyenlerin, dizüstü (laptop) bilgisayarları ile gelmeleri, ayrıca uygun programları bilgisayarlarına yüklemeleri gerekmektedir. Programı olmayanlara otele giriş günü ve sonrasında yardımcı olunacaktır. MAC işletim sistemine sahip bilgisayarlara program yüklenmesi durumunda sorun çıkarabileceği için Windows işletim sistemine sahip bilgisayarların getirilmesi önerilmektedir.

Tek gelmekle birlikte iki kişilik odada kalmak isteyenlere, kişilerin önceden görüşü alınarak ve olanaklar dahilinde yardımcı olunmaya çalışılacaktır. Bu konuda, seminer düzenleyicisinin kesin bir taahhüdü bulunmamaktadır.

Banka: Türkiye İş Bankası
Şube: Mersin Üniversitesi Şubesi
Şube Kodu: 6609
Hesap No: 0224897
IBAN: TR 9100 0640 0000 1660 9022 4897
Alıcı Hesap Adı: Mersin Turizm Mezunları Derneği
Açıklama: Ödemenizi yaparken, açıklama kısmına Dernekler mevzuatı gereği aşağıdaki uygun açıklamayı yazmanız gerekmektedir.

Seminer adı Açıklamaya yazılacak not
1.Temel İstatistik ve Hipotez Testleri Bağış +Tİ
(Katılımcı Adı veya Adları)
2.Çok Değişkenli İstatistiksel Teknikler Bağış + ÇD
(Katılımcı Adı veya Adları
3.LISREL + AMOS Uygulamalı Yapısal Eşitlik Modellemesi Bağış + ÖG
(Katılımcı Adı veya Adları)
4.SmartPLS ile PLS-SEM Bağış + PLS
(Katılımcı Adı veya Adları)
5.MAXQDA ile Nitel Veri Analizi Bağış + MN
(Katılımcı Adı veya Adları)
6.R ile Veri Madenciliği Bağış + R
(Katılımcı Adı veya Adları)
7.Sosyal Ağ Analizi Bağış + SA
(Katılımcı Adı veya Adları)

KONAKLAMASIZ KATILIM ÜCRETİ*: 35 EURO (Günlük)
* Konaklamasını otelde yapmayacak katılımcılar arzu ederlerse bu ücret karşılığında seminerin günlük başlangıç ve bitiş saatleri arasında (09.00-18.00); günlük öğle yemeği ve otelin sunduğu her şey dahil konsepti yiyecek ve içeceklerinden faydalanabilirler. Seminer aralarındaki çay / kahve servisi tüm katılımcılarımıza ücretsiz ikram edilecektir.
 


BAŞVURU FORMU
* İşaretli alanların doldurulması zorunludur.

Formu aşağı kaydırarak doldurunuz.