KURSİYERLERİN GÖZÜNDEN

Güzel bir seminer oldu. Hem dinlendik hem öğrendik. Hocamızdan da çok memnun kaldım. Bir sonraki çalışmada görüşmek dileğiyle iyi çalışmalar diliyorum. Bartın'a bekleriz. Saygılar.

Yrd. Doç. Dr. Gülsün ŞAHAN
METİOD çok başarılı bir seminer gerçekleştirmiş. Katılan araştırma görevlimiz Merve Yanar, memnun kaldığını ve yararlandığını bildirdi. Size teşekkürlerimizi sunarım.

Yard. Doç. Dr. Deniz ILGAZ
Sizlerin ve ekibinizin katılımcılarla içten ilgilenmeleri ve bu güzel organizasyonu düzenlemeleri bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Emeklerinize sağlık saygılarımı sunarım.

Doç. Dr. Prof. İzzet DÖŞ
Celil Hocam çok teşekkür ediyorum tekrardan ellerinize ve yüreğinize sağlık. Her şey için tekrar teşekkür ederiz.

Arş. Gör. Remziye EKİCİ
Öncelikle organizasyonun her yönü ile tatmin edici olduğu için size ve ekibinize teşekkür ederim.

Doç. Dr. Murat AZALTUN
Düzenlemiş olduğunuz seminer sayesinde; ne durumda olduğumuzu anlamamız ve silkelenip eksikliklerimizi görebilmemiz için çok güzel bir fırsat yarattınız. Temel istatistik seminerinize katıldım. Harun Hoca'mız anlaşılır biçimde temelden konuları anlattı. Adım adım ilerledik. Farklı üniversitelerden arkadaşlarımız oldu. Farklı bir tatil imkânımız oldu. Moralimiz ve motivasyonumuz arttı. Bir sonraki seminerde yine temel istatistik tercih ederim. Temelden bir makale yazmadan önce anket oluşturma aşamasından, anketleri değerlendirme aşamalarını daha iyi anlamak istiyorum inşallah. (Kimseden yardım almadan tüm aşamaları yapabilmek istiyorum) Ayrıca seçmiş olduğunuz tesisin doğa ve hayvan dostu olması mutluluğumuzu artırdı. Kedi evleri ve beslenme noktalarının olması oldukça anlamlıydı. Bunun için otel yönetimine de bir teşekkür yazısı bıraktım. Beklentilerimizi fazlasıyla karşılayan organizasyonunuz için tüm ekibinize ve size tekrar teşekkür ediyorum. Sevgi ve saygılarımla.

Dr. Berfu İLTER
Başta siz olmak üzere seminerde emeği geçen bütün saygıdeğer hocalarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunmaktayım. Kusursuz bir eğitim ve organizasyon deneyimiydi bizler için. Umarım geleneksel hale dönüşür.
Saygılarımla.


Öğr. Gör. Murat KURNUÇ
Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Benim için hem çok güzel hem de çok yararlandığım bir seminer oldu.

Saadet TABAKÇI
Merhabalar; Öncelikle böyle bir seminer düzenlediğiniz için, biz yeni ve genç hocaların da bu seminere katılmasını sağladığınız için çok müteşekkir oldum efendim. Seminerimiz, sizlerin ve değerli eğitmen hocalarımızın katkılarıyla çok güzel ve verimli geçti. En azından benim için öyle oldu. :) İyi ki bu semineri düzenlemişsiniz ve iyi ki ben de bu seminere katılmışım. Önümüzdeki sene de umuyorum ki II. Araştırma Yöntemleri Seminerini düzenlersiniz hocam ve ona da katılmayı çok isterim. Celil hocam sizin ve ekipteki arkadaşlarınızın başarılarının daim olmasını diliyor, bir sonraki seminerlerde görüşmek üzere diyorum.

Arş. Gör. Belis GÜLAY